Provexis uvádza na trh nový produkt zdravie dodatok

Peovexis uvádza na trh nový produkt zdravie dodatok


Skupinu zdravej výživy Provexis plc oznámila spustenie novej verzie jeho doplnenie rastlinného extraktu.


Prexis je vlajkovou loďou produktu Fruitflow je vedecky dokázané paradajka extrakt, ktorý inhibuje agregáciu doštičiek, známou príčinou srdcového infarktu, mŕtvice a žilovej trombózy. Je prírodný produkt a klasifikovaný ako potravina.


Skupina začala prípravok s kombináciou s Omega-3 preukázateľne prispieť na zdravé srdce.


V štúdiách, ktoré vykonávajú skupiny, pozitívne účinky pozorovali v 97% osôb, ktoré sú testované.


"Nový Fruitflow + Omega-3 očakáva sa, že potravinový doplnok produkt spoločnosti poskytnúť dodatočný príjem a zisk prúd a prispieť k zvýšeniu povedomia o značke z Fruitflow širšie," povedal predseda Dawson Buck.


"Uvedenie produktu na trh je dnes veľmi pozitívny rozvoj podnikania, usiluje vytvárať hodnotu pre akcionárov, a budeme aj naďalej pozitívne vyhliadky výrobku a podnikania."


Minulý mesiac skupina oznámila, že viac ako 50 regionálnych zákazníckych zdravotnej značky obsahujúce Fruitflow začala, s množstvom ďalšie regionálne značky začala prostredníctvom distribútora kanálov.


Skupina tiež dnes oznámila, že dostala 25.000 libier stojí za záujem o predplatné, umiestnenie od predsedu, Dawson Buck. Ak sa vykonáva, by to malo priniesť babiek záujem len pod 1%.