Rastlinný extrakt pomáha výbava Diéta

Rastlinný extrakt pomáha výbava Diéta


Kiwi vedci experimentujú s horkou rastlinný extrakt vyvinuli potenciálnych potláčajúcich chuť k jedlu, povedali na konferencii medzinárodného obezity.

Nie majú pomenované rastliny ale prezentované výsledky testov na európskom summite obezity vo Švédsku, ukazuje, že užívať kapsuly s obsahom rastlinného extraktu, Amarasate, bola spojená s následne konzumovať menej kilojoulov.

Experimentu bola vykonaná v 19 mužmi s normálnou váhou. Na tri dni liečby, po pôstu cez štandardizované raňajkuje, a vzal kapsule v 11 hodín.

Účastníci dané aktívne kapsule spotrebované na priemer 911 kJ menej na obed a 944kJ menej snack potravín.

V roku 2008/09, Nový Zéland dospelí výživa prieskum zistil, priemerný denný príjem energie bolo 10, 380kJ pre mužov a 7448kJ žien.

Amarasate, opísal ako "horká brzdou", bol vyvinutý výskumníkmi z rastlín & potravinárskeho výskumu a Auckland University a majú registrovaná ochranná známka pre príslušný výrobok.

"Aktivácia horké brzdový mechanizmus horké rastlinný extrakt môže stimulovať uvoľňovanie čreva peptidových hormónov podieľajú na chuť k jedlu regulácie a potlačiť následné kŕmenie správania u zdravých mužov," hovoria.