Nový výskum dokazuje amly ovocie silné zdravie výhody

Nový výskum dokazuje amly ovocie silné zdravie výhody


Liek na vedecky preskúmané, funkčné zložky, ktorá je vhodná pre širokú škálu potravín, nápojov a doplnenie žiadosti. Nové klinický výskum publikoval v British Journal of Nutrition poskytuje vedecký základ Mechanistické tradičného používania amly ovocie protizápalové a antikoagulačné činnosť.

Po prvýkrát výskumu hodnotí potenciálne využitie SunAmla amly ovocie extrakt na liečbu alebo prevenciu srdcovo-cievne ochorenia.  Funkciu chudobných endotelové bunky je spájaný s vysokým krvným tlakom, arteriálnej a žilovej trombózy a artherosclerosis.  Účinky extraktu amly ovocia boli merané vitro na lipopolysacharid (LPS)-indukovanej tkanivové faktor prejavu v endotelových bunkách ľudského pupočnú.  Okrem toho potkana modeli LPS indukovanej endotoxaemia bola použitá na hodnotenie protizápalové účinky extraktu amly ovocia v vivo.

Amly ovocie extrakt výrazne znížená LPS indukovanej tkanivové faktor prejavu a vo vzore adhézie leukocytov zápal, výrazne klesla LPS indukovanej priľnavosti ľudských buniek, ktoré sú monocytic na endotelové bunky ľudského pupočná žila. V modeli potkana LPS indukovanej endotoxaemia orálne amly ovocie extraktu klesli koncentrácie pro-zápalové cytokíny, ktoré sú v porovnaní s kontrolnou skupinou. Kombinované protizápalové a antikoagulačné činnosti amly môže pomôcť prevencii a liečbe rôznych cievne poruchy vrátane trombózy a zlej krvný tlak.

V Ayurveda, amly je silný Reštaurácia rasayana na liečbu a prevenciu zápalových ochorení.  Metabolické, tráviace problémy a imunitné funkcie tiež profitovať z amly prirodzené vlastnosti.  SunAmla ponúka silnú kombináciu živín, vrátane vitamínu C, polyfenolov gallic kyseliny a ellagic kyseliny, minerály, vlákien, bielkovín a aminokyselín a komplexné štruktúrované triesloviny, ktoré sú uznávané pre ich antioxidačné, antirakovinový, cytoprotective, anti-diabetická a antimikrobiálne vlastnosti.
Josef Skrna, generálny riaditeľ spoločnosti Taiyo GmbH povedal: "SunAmla sa dodáva vo vysoko biologicky dostupné forme uľahčiť poskytovanie Vitálnymi prvkami.  Tento prírodný amly ovocie extrakt je ideálny pre výrobcovia snažia vyvíjať produkty na podporu kardiovaskulárneho zdravia, ako aj tráviaci a imunitný zdravia a všeobecné blaho."

SunAmla prášok rozpustný vo vode vyrobený extrakciou mierne vody, bez použitia rozpúšťadiel a je GMO a bezlepkové.  To je schválený pre pou¾itie v stravy v Európe.  SunAmla je príjemná ovocná chuť sa dobre hodí do stravy a širokú škálu potravín vrátane výživy bary, pripravený-k-mix nápoje, jogurty, džemov, cereálií a zmrzlinu.  Produkty z portfólia Taiyo's sú k dispozícii v celej Európe prostredníctvom Európskej dcérskej spoločnosti Taiyo Kagaku Taiyo GmbH.