Nattokinase:Powderfui enzým bráni infarktu a mŕtvice

Nattokinase: silným enzýmu Prevens infarkt a zdvih


Podľa amerického centra pre kontrolu chorôb, každý rok asi 700.000 ľudí trpí mŕtvica, hlavnou príčinou závažné, dlhodobé zdravotné postihnutie v Spojených štátoch. American Heart Association odhaduje, že takmer každý rok približne 1 milión Američanov bude trpieť infarktu.

-Sponzorovanej reklamy-

Asi 700 000 z nich bude prvýkrát infarkt chorých, kým približne 500.000 budú ľudia, ktorí predtým mali srdcový záchvat. To všetko prispieva k tomu: na rozdiel od všeobecného presvedčenia, srdcový infarkt a mŕtvica účet za viac úmrtí ako všetky rakoviny a zranenia v kombinácii, a je jeden z každých 2,4 úmrtí pripísať kardiovaskulárnych ochorení. Ako je to možné v najbohatších, vysoko vzdelaný krajiny na zemi?

Väčšina z nás dostať príliš málo výkonu, hromadiť príliš veľa stresu a jesť zlé stravy naložené s nasýtených tukov, rafinovaného cukru a príliš málo vlákniny. Pridať do tohto zoznamu zvyk fajčiť, a odpoveď je úplne jasné. (Hoci nie je podstatne vyššiu prevalenciu fajčenia cigariet v Japonsku ako v USA, od CVD úmrtnosť mužov v Japonsku je stále menej ako polovicu v U.S.3) A aby toho nebolo málo, štúdia publikovaná v The Journal of American Medical Association (3/6/2002) uvádza, že vystavenie vzduchu znečistenie môže spôsobiť niektoré 10.000 fatálne infarkt v roku v USA!

Mainstreamové zdravotníctvo sa spolčila s farmaceutický priemysel ponúka dočasné narýchlo Zabijakom číslo jedna v našej doby. Lieky statíny znižujú cholesterol. Aspirín a warfarín riedenie krvi. Anti-hypertenziou lieky znižujú krvný tlak. Obísť chirurgii a angioplastika jasné tepien. V podstate všetci pomôcť predĺžiť život pacientov s ochoreniami (CVD). Ale žiadna z týchto drog alebo postupov nie je bez rizika a vedľajších účinkov. Dobre, máme dobrou správou pre vás!

CVD rizika možno výrazne znižuje úpravou životného štýlu a pridávať doplnky stravy preukázané na podporu kardiovaskulárneho zdravia. Väčšina z nás si uvedomujú, že jesť zapaľovač, viac vyvážená diéta, odvykanie od tabaku a pravidelné cvičenie sú dosť na hlavu väčšine prípadov ochorenia srdca, skôr, ako vôbec nastanú. Teraz existuje niečo môžete urobiť.

Nattokinase bolo dokázané, že podporujú normálny krvný tlak, rozpúšťajú krvné zrazeniny a zabrániť im od tvarovania na prvom mieste!