Amygdalín

Amygdalín
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Risun Bio-Tech Inc je jedným z popredných výrobcov extrakt amly ovocia a dodávateľov, Vitajte kúpiť factory dodávky čisto prírodné a 100% prírodné amly ovocie extrakt nízku cenu a vysokú kvalitu.

Extrakt amly ovocie

Názov produktu: Amly ovocie extrakt

Botanického zdroja: Phyllanthus emblica L.

Používané časti: ovocie

Vzhľad: Hnedé jemný prášok.

Špecifikácia: 10:1

Skúšobná metóda: TLC

lekárske použitie amly ovocie extraktu

Amly, alebo indický Egreš, bol použitý indickí lekári pre mnohých chronických ochorení, vrátane kontroly hladiny cukru v krvi.  Amly je Hindčina meno, zatiaľ čo v sanskrte, termín používaný Amalaki. Toto Jedlé ovocie je známy pre jeho vysoký obsah vitamínu C a svoju činnosť silný antioxidant, silnejší, než mnoho iných bylín.

Botanický názov
Botanické názvy amly sa Emblica officinalis Gaertn a Phyllanthus emblica.

Amly prospech
Hoci ajurvédskej lekári majú veľké skúsenosti s používaním amly, malý ľudský prieskum je k dispozícii na západe. Výskum bol hotový s amly hodnotiť svoju úlohu ako antioxidant v prevencii vred, pre ľudí s diabetom, pre duševné a pamäťový efekt a jeho anti-poburujúce výhody. Bohužiaľ, väčšina tohto výskumu bolo vykonané so zvieratami a existuje veľmi málo ľudí štúdií, ktoré nám v akých podmienok tejto byliny je najväčší úžitok.

V štúdiách na hlodavce, amly bolo zistené, že byť užitočné ako antioxidant, cholesterolu a cukru v krvi kontroly, pamäte, a použitie amly bol nápomocný pri zdržiavací rozvoja diabetickej katarakty u potkanov.

Antioxidant
Vďaka vysokému obsahu vitamínu C a polyfenoly, amly extrakt je silný antioxidant.

Antioxidačná aktivita, polyfenolických obsahu a anti-glykace účinok niektorých thajské liečivé rastliny tradične používané u diabetických pacientov.
Med Chem. 2009 marec; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, Chaiyasut C. oddelenie farmaceutické vedy, fakulty, farmácia, Chiang Mai univerzity, Chiang Mai 50200, Thajsko.
Etanolový extrakty z 30 thajské liečivé rastliny tradične používaných ako alternatívnej liečby cukrovka, hodnotili pre Antioxidačná aktivita. Päť závodov mal silnú antioxidačnú aktivitu: amly Phyllanthus emblica Linn., Terminalia chebula Retz. Morinda citrifolia Linn., Kaempferia parviflora steny. a Houttuynia cordata Thunb., resp.. Amly mal silnejšie Antioxidačná aktivita než iné rastliny. Vyšetrovanie ukázalo, že celkových polyfenolov a trieslovinami amly a obsah flavonoidov Houttuynia cordata boli najvyššie. Výsledky neznamená, že tieto rastliny sú potenciálne zdroje prírodných antioxidantov, ktoré čistiaceho aktivitu voľných radikálov a môžu byť použité na zníženie oxidačný stres v diabetes.

Chemické a antioxidačné Hodnotenie indický Egreš amly doplnkov.
Phytother zdroja január 2009. Poltanov EA, Shikov, Dorman HJ, na Pozharitskaya, Makarov VG, VP Tichonov, Hiltunen R. otvorenej akciovej spoločnosti "Diod", 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Moskva, Rusko.
Táto štúdia hodnotí chémie a antioxidačné vlastnosti štyri komerčných amly výťažky z ovocia. Všetky výpisy vyrobené pozitívne reakcie v celkovej fenolu, celkových flavonoidov a rozbory celkového tanínu. Bol potvrdený výskyt prevažne polyfenolických analyty, napríklad ellagic a gallic kyselín a corilagin.

Amly na cholesterol
Vplyv amly (Emblica officinalis Gaertn.) na hypercholesterolémia a lipidovej peroxidácie cholesterolu-kŕmil potkanov.
J Nutri Sci Vitaminol (Tokyo). Decembra 2005; 51 (6): 413-8.
Inštitút prírodnej medicíny, Toyama lekárske a farmaceutické University, 2630 Sugitani, Toyama, Japonsko.
Účinky amly na oxidáciu a cholesterol úrovne low-density lipoprotein (LDL) boli skúmané v vitro a in vivo pomocou Cu(2+)-primäl LDL oxidácii a potkany kŕmené cholesterolu. SunAmla a etyl-acetátu (EtOAc) extrahovať amly významne inhibovaná thiobarbituric kyseliny (TBA)-reaktívne látky Cu(2+)-primäl LDL oxidácii a účinky boli silnejšie ako u probucol. Tieto výsledky naznačujú, že amly môže byť účinná, vysokej hladiny cholesterolu a prevenciu aterosklerózy.

Cukrovka
Je diabetes kontrolu prospech amly byliny alebo výpisu z amly?
Štúdie na zvieratách ukazujú, Tento bylinný doplnok hrať úlohu pri znižovaní oxidačné poškodenia z vysokej hladiny cukru v krvi.

Amly extraktov znižuje oxidačný stres u streptozotocin-primäl diabetických potkanov.
J Med potravín. Jeseň 2005, 8) 3): 362-8. Bio výživa rozdelenie, Taiyo Kagaku Ltd, Yokkaichi, Mie, Japonsko
Skúmali sa antioxidačné vlastnosti amly extrakty a ich vplyv na oxidačný stres v streptozotocin-indukovaný diabetes u potkanov. Amly vo forme buď komerčné enzymatické extrakt SunAmla (Taiyo Kagaku Co. Ltd., Yokkaichi, Japonsko) alebo zlomok polyfenolov-bohaté etylacetátu extraktu bola poskytnutá ústne počas 20 dní do streptozotocin-primäl diabetických potkanov. Amly výťažky ukázal silný voľných radikálov vyplachovania činnosť. Amly tiež ukázal silný inhibícia produkcie produktov pokročilé glycosylated koniec. Orálne amly výpisov diabetických potkanov mierne zlepšenie telesnej hmotnosti a tiež výrazne zmierniť rôzne indexy oxidačný stres séra diabetických potkanov.

Radiačnej ochrany
Doplnkami amly výpis bude užitočné pre tých, ktorí podstupujú rádioterapiu alebo by to tiež chrániť rakovinové bunky, ktoré žiarenie sa snaží zničiť?

Ochranný účinok extraktu z Emblica officinalis Against Radiation-Induced škody u myší.
Ther integr rakoviny. 2009 Mar; Jindal A, Soyal D, Sharma A, Goyal PK. žiarenie a rakovina laboratórium biológie, Katedra zoológie, univerzita Rádžasthánu, Jaipur, India.
Radioprotective účinok extraktu amly bola študoval u myší. Švajčiarsky albín myší boli vystavení gama lúče (5 Gy) v neprítomnosti (ovládanie) alebo prítomnosť (experimentálne) extraktu amly, perorálne 100 mg/kg telesnej hmotnosti, raz denne 7 po sebe nasledujúcich dní. Vzorky tenkého čreva (jejunum) bolo odstránené z myší a študoval rôzne pitva intervaloch od 12 hodín do 30 dní. Kontrolu zvierat, krypta populácii buniek, mitotický obrázkov a klkov dĺžka boli výrazne znížené deň 1; Tieto neskôr začal zvyšovať postupne, ale urobil nie dosiahnuť normálnu úroveň aj v poslednom intervale pitva. Zvieratá dostávajú amly extrakt pred ožarovanie mali vyšší počet buniek krypty a mitotické čísla v porovnaní s liečení drogovej kontroly vôbec pitva intervaloch. Ožarovaní zvierat za následok dávky závislé od výšky v lipidovej peroxidácie a zníženie glutatiónu ako aj kataláza koncentrácie v čreve na 1 hodinu po skončení ožarovania. V kontraste, amly extrakt liečbu pred ožarovanie spôsobila značné vyčerpanie lipidovej peroxidácie a zvýšenie hladín glutatiónu a katalázy.

Kože a kolagénu
Typu I podporou Pro-kolagén a anti-MMP1 činnosti Phyllanthus emblica extrakt v myši fibroblastov.
J Cosmet Sci. 2009 júl-august; Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. odboru fyziológia, fakulta farmaceutických vied, Chulalongkorn University, Bangkok, Thajsko.
Ako súčasť prebiehajúcej hľadanie nových farmakologických aktivít amly, Táto štúdia ukázala svoj typ som kolagénu podpore a anti-MMP1 účinky na primárne fibroblastové bunky. V koncentrácii 0,1 mg/ml, amly extrakt výrazne zvýšili typu som pre-kolagén úroveň vyššia než u kontrolou neošetrených oblastí. Emblica extrakt spôsobené asi 7.75-fold väčšiu typu Pro-kolagén indukčné v porovnaní s asiaticoside enhancer známe bylinné kolagénu v rovnakej koncentrácii liečby. Amly výpis potlačený MMP1 činnosť spôsobom závislé od dávky. Tento bylinný extrakt má sľubné farmakologickým účinkom, že výhody syntézu kolagénu a chráni proti jej znehodnocovaniu a môžu byť použité ako prírodné anti-aging zložkou.

Ochrana spermií od jedov a drog
Spermatotoxic účinkom ochratoxínu a jej zlepšenie v Emblica officinalis vodný extrakt.
ACTA Pol Pharm. 2009 Nov-Dec; Chakraborty D Verma R. toxikológie oddelenie, Katedra zoológie, University School of Sciences, University Gudžarát, Ahmedabad 380 009, India.
Táto štúdia bola vykonaná na vyhodnotenie spermatotoxic účinkom ochratoxínu a zlepšenie Emblica officinalis vodný extrakt. Keď muž albín myší boli liečení ochratoxínu. zmeny v rôznych reprodukčných parametrov boli pozorované (spermie počítať, pohyblivosť spermií, životaschopnosť spermií a miera plodnosti), pri ďalšej liečbe vodný extrakt Emblica officinalis (2 mg/zviera/deň 45 dní) zlepšenie zaznamenal ochratoxínu-primäl spermatotoxic účinok. Pri normálnej ľudskej spermie bunkovej suspenzie bola liečená ochratoxínu (vitro), rôzne morfologické zmeny neboli pozorované. Toto boli zmiernené, pri liečení vodný extrakt Emblica officinalis.

Amly bylina chémia
Táto bylina má veľa látok vrátane apigenin, gallic kyseliny, ellagic kyseliny, chebulinic kyselina, quercetin), chebulagic kyseliny, corilagin, isostrictiniin, metyl gallate a luteolin. Taníny v amly patrí Phyllaemblicin B, emblicanin A (37%), B (33%), punigluconin (12%) a pedunculagin emblicanin.

Amly doplnok k dispozícii v predajniach alebo na internete
Amly doplniť - raj bylín 100% amly extraktu 20:1. Amly ovocie extrakt (Phyllanthus emblica) 20:1 (ekvivalent 5000 mg celé ovocie) - 250 mg. raj bylinky amly extrakt prirodzene extrahuje pomocou len najlepšie kvalitné ovocie pestuje v nedotčené prostredia nižšia himalájskych hôr.

Použitie amly prášok
Amly prášok je svetlé hnedé sťahujúce vôňu. Amly prášku predáva v jednej libry tašky, navrhol použitie jednej čajovej lyžičky denne alebo ako potrebný

Zdravie výhody:

Hlavne pri liečbe studenej a horúčka, kašeľ, bolesť hrdla, záškrtu, smäd, poruchy trávenia, bolesti v bruchu, chronickej hepatitídy, hypertenzia, obezity, hyperlipidémia, vlhké teplo edém, micturition, atď.

Certifikát pravosti amygdalín

Položka

Špecifikácia

výsledok

metóda

Tvorca zlúčeniny

NLT 98.0%amygdalin

98,50%

HPLC

Organoleptické
Vzhľad

Jemný prášok

V súlade s

NLS-QCS-1008

Farba

Biela

V súlade s

GB/T5492-2008

Zápach

Charakteristika

V súlade s

GB/T5492-2008

Chuť

Charakteristika

V súlade s

GB/T5492-2008

Parted použité

Semená

V súlade s

/

Metóda sušenia

Škáry, sušenie

V súlade s

/

Extrakt rozpúšťadla

Vody a etanolu

V súlade s

/

Fyzické charakteristiky
Veľkosť častíc (80mesh)

100.0%pass40mesh

V súlade s

GB/T 5507-2008

Vlhkosť

< 1,50%

1,10%

GB/T 14769-1993

Obsah popola

< 1,50%

0,25%

AOAC 942.05, 18.

Rozpustnosť

Rozpustný v etanolu, metanolu a teplej vody, atď.

V súlade s

Vizuálne

Bod topenia

223-226 ℃

224-225.5

GB21781-2008T

Konkrétne optickej otáčavosti

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Zvyšky rozpúšťadiel

Eur.Pharm

V súlade s

AOAC 986.15, 18.

Pesticídy

Negatívne

V súlade s

AOAC 971.21, 18.

Ťažké kovy
Celkom ťažké kovy

< 10.0%ppm

V súlade s

USP < 231 > metóda II

Ako

< 2.0%ppm

V súlade s

AOAC 986.15, 18.

PB

< 2.0%ppm

V súlade s

AOAC 986.15, 18.

CD

< 0.5%ppm

V súlade s

AOAC 986.15, 18.

HG

< 0.5%ppm

V súlade s

AOAC 971.21, 18.

Rezíduum pesticídu
666

< 0.2%ppm

V súlade s

GB/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

V súlade s

GB/T5009.19-1996

Mikrobiologický test
Celkom mikroorganizmov

< 1, 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12, 18.

Celkom kvasinky a plesne

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) kapitolu 18, 8. Ed.

E. coli

Negatívne

Negatívne

AOAC 997.11, 18.

Salmonely

Negatívne

Negatívne

FDA (BAM) Kapitola 5, 8. Ed.


Vyšetrovanie