Kaempferol

Kaempferol
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Risun Bio-Tech Inc je jedným z popredných kaempferol výrobcov a dodávateľov, Vitajte kúpiť továreň dodávky čisto prírodné a 100% prírodné robigenin, rhamnolutein, pelargidenolon, kaempferia galgánu L. nízku cenu a vysokú kvalitu.

Kaempferol

Iný názov: Kaempferia galgánu L.; Robigenin; Rhamnolutein; Pelargidenolon

3, 4, 5, 7-Tetrahydroxyflavone;

3,5,7-Trihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4h-1-benzopyran-4-One

Špecifikácie: Kaempferol98%

Vzhľad: Svetlo žltá krištáľovo prášok.

Testovacia metóda: HPLC

CAS ČÍSLO: 520-18-3

EINECS ČÍSLO: 208-287-6

Molekulárna vzorec: C15H10O6

Molekulová hmotnosť: 286.24

Zdravie výhody:

Keampferol je silný antioxidant a pomáha predchádzať oxidačnému poškodeniu buniek, lipidy a DNA. Zdá sa, že Kaempferol predchádzať arterioskleróze inhibíciou oxidácie lipoproteín s nízkou hustotou a tvorbu krvných doštičiek v krvi. Štúdie tiež potvrdili, že kaempferol pôsobí ako chemopreventive agent, čo znamená, že zabraňuje vzniku nádorových buniek.

Quercetin a flavonoidy kaempferol zdá sa, že pôsobia synergicky na zníženie bunkovej proliferácie buniek rakoviny, čo znamená, že kombinovanej liečby s quercetin a kaempferol sú účinnejšie ako aditívne účinky každý flavonoidov. To bol záver zo štúdia ML Ackland et al (In Vivo, február 2005) s názvom "synergické antiproliferatívny akcia flavonoly quercitin a kaempferol v kultivované ľudské rakovinové bunky línie" ".

Kaempferol môže pomôcť v boji proti rakovine, pretože to znižuje odolnosť rakovinových buniek na anti-drogy rakoviny vinbalstine a paklitaxel.


Vyšetrovanie