Extrakt z hroznových jadier

Extrakt z hroznových jadier
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Risun Bio-Tech Inc je jedným z popredných hroznový extrakt výrobcov a dodávateľov, Vitajte na kúpiť továreň dodávky čisto prírodné a 100% prírodné hroznový extrakt nízku cenu a vysokú kvalitu.

Hroznový extrakt

Názov produktu: Hroznový extrakt

Botanického zdroja: Vitis Vinifera L.

Používané časti: semená

Vzhľad: Červeno-hnedé jemný prášok.

Špecifikácie: 95% proanthocyanidiny; 85% polyfenolov

Testovacia metóda: UV

Farmakologické aktivity

Ľudské kazuistiky a výsledky z laboratória a zviera štúdie ukazujú, že hrozna semien Práškový extrakt môže byť užitočné pre liečbu srdcových chorôb ako je vysoký krvný tlak a vysoká hladina cholesterolu. Tým, že obmedzuje oxidáciu lipidov, fenolických látok v hroznových semien môže znížiť riziko srdcových ochorení, napríklad tým, že inhibuje agregáciu doštičiek a zníženie zápalu. Zatiaľ čo takéto štúdie sú sľubné, vrátane dlhodobých štúdií u ľudí je potrebné potvrdiť počiatočné zistenia. Polyfenolov v hroznových semien je resveratrol, ktorý môže interferovať s rakovinou rast a množenie buniek, rovnako ako vyvolanie apoptózy, medzi množstvom potenciálne chemopreventive účinky.

Biologická aktivita

Predbežný výskum ukazuje, že hroznový osiva Práškový extrakt môže mať iné anti-choroby vlastnosti, ako v laboratórnych modelov: 1) hojenie rán-hroznový proanthocyanidiny indukovanej vaskulárny endoteliálny rastový faktor a zrýchlené hojenie poškodenej pokožky v myší. 2) zubný kaz--osiva fenolických látok môže inhibujú metabolizmus cukru v ústnej a spomalenie rastu niektoré baktérie spôsobujúce zubný kaz .  3) osteoporóza--hroznový extrakty zvýšená hustota a pevnosť kostí v experimentálnych zvierat. 4) kožné rakoviny--hroznový proanthocyanidiny znížila nádor čísla a znížené zhubný nádor papilómy. 5) ultrafialového poškodenie kože –stravy proanthocyanidiny môžu chrániť proti karcinogenézy a zabezpečiť doplnenie ochrany opaľovacích.

Detail balenie:

Netto hmotnosť: 25Kg na bubon. Balené v dve plastové tašky s papier-bubon mimo alebo ako na žiadosť zákazníkov. Skladovanie: Uchovávajte v pohode, suché a dobre uzavretom kontajneri; Udržať ďaleko od vlhkosti a silného svetla / teplo . Trvanlivosť: dva roky podľa zadaného prostredia.


Vyšetrovanie